Նպատակ ունենալով խթանել օնլայն առևտուրը՝ Արդշինբանկն առաջարկում է իրավաբանական անձանց և անհատ ձեռնարկատերերին քարտերով առցանց վճարումներ ընդունելու առավել արագ, անվտանգ և արդյունավետ տարբերակ՝ IPOS ծառայությունը։
Պատվիրելով IPOS ծառայությունը՝ հաճախորդները հնարավորություն կունենան ընդլայնել ապրանքի կամ ծառայության վաճառքները՝ ընդունելով վճարումներ ինտերնետ միջավայրում 24/7 ռեժիմով աշխարհի ցանկացած կետից: IPOS-ն ազատում է վաճառքի կետերում առկա տերմինալների հետ կապված ծրագրային բազում խնդիրներից, քանի որ հաճախորդին տրամադրվում է նախապես կարգավորված և պատրաստի ծրագրային ինտերֆեյսով համակարգը:
IPOS համակարգն ապահովված է 3D Secure ժամանակակից տեխնոլոգիայով, ինչը պաշտպանում է առցանց վճարումների անվտանգությունը ամենաբարձր մակարդակով:
Արդշինբանկի IPOS ծառայության վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ այցելելով Բանկի պաշտոնական կայքէջ հետևյալ կամ զանգահարելով (012)222222 շուրջօրյա հեռախոսահամարին:

25-12-2018 12:19 7115
С целью продвижения онлайн-трейдинга, Ардшинбанк предлагает юридическим лицам и индивидуальным предпринимателям быстрый, безопасный и эффективный способ получения онлайн-платежей - услугу IPOS.
Заказав услугу IPOS, клиенты смогут расширить свои продажи товаров или услуг, принимая платежи в интернет-среде в режиме 24/7 из любой точки мира. IPOS решает ряд программных проблем, связанных с терминалами в точках продаж, поскольку клиенту предоставляется система с предварительно настроенным и готовым к использованию программным интерфейсом.
Система IPOS оснащена современной технологией 3D Secure, которая защищает безопасность онлайн-платежей на самом высоком уровне.
Подробную информацию об услуге IPOS Ардшинбанка вы можете получить, посетив официальный сайт Банка или позвонив по круглосуточному телефону (012) 222222.