24-02-2017 18:37 125504
Լրացրեք օնլայն վարկային հայտ և շատ կարճ ժամկետում Ձեր կողմից նշված կազմակերպություններից կապ կհաստատեն Ձեզ հետ: Առաջարկությունների և դժգոհությունների դեպքում խնդրում ենք զանգահարել հետևյալ հեռախոսահամարով՝ (+374) 11 22 33 11:
Խնդրում ենք հայտը լրացնելիս ուշադրություն դարձնել վարկային հայտի գրավատներ / վարկային կազմակերպություններ և բանկեր բաժիններին:
Եթե Ձեզ անհրաժեշտ է կարճաժամկետ վարկ (մինչև 6 ամիս), շարժական գույքի գրավադրմամբ (ավտոմեքենա, ոսկի, տեխնիկա և այլն), ապա լրացրեք հայտը գրավատներին, քանի որ վարկավորման ժամանակ վարկային պատմություն հարկավոր չէ:
Երկարաժամկետ, առանց գույքի գրավադրման, շարժական կամ անշարժ գույքի գրավադրմամբ վարկերի համար լրացրեք հայտ վարկային կազմակերպություններին և բանկերին:
Հարգելի հաճախորդներ, խնդրում ենք վերջում ստույգ ընտրել Ձեզ համար նախընտրելի ֆինանսավարկային կառույցը: Նշված բանկերի, վարկային կազմակերպությունների կողմից առաջարկվող վարկային պրոդուկտներին կարող եք ծանոթանալ մեր կայքի Նոր առաջարկ և “Վարկեր” բաժիններում:

24-02-2017 18:37 125505
Заполните онлайн заявку на получение кредита и в кратчайшие сроки с Вами свяжутся специалисты из выбранных Вами организаций. С жалобами и рекомендациями просим обращаться по телефону: (+374) 11 22 33 11.
Просим при заполнении заявки обратить внимание на разделы кредитных заявок ломбардам/кред. организациям.
Если Вам необходим краткосрочный кредит (до 6 месяцев) под залог движимого имущества (автомобиль, золото, техника и пр.), для которого не будет запрашиваться Ваша кредитная история, то заполните заявку для ломбардов.
Для долгосрочных кредитов без залога имущества или под залог движимого или недвижимого имущества заполните заявку для кредитных организаций и банков.
Уважаемые клиенты, просим в конце четко выбрать предпочтительную для Вас кредитно-финансовую организацию. С кредитными продуктами, предлагаемыми указанными банками и кредитными организациями, Вы можете ознакомиться в разделах "Специальные предложения" и "Кредиты" на нашем сайте.